Afbeelding

Restaurant Tip: Restaurant Passie in De Koog

Algemeen Eten & Drinken

Restaurant Passie is klein en intiem en met een menukaart met niet meer dan drie of vier hoofdgerechten. Maar omdat deze regelmatig wisselen, kun je er als gast toch iedere keer weer van iets nieuws genieten.

Chef-kok en eigenaar Mark Schoo is er trots op dat alles wat hij serveert zelfgemaakt is en dat seizoensgebonden producten een hoofdrol spelen. Een aanrader vormen ook de verrassingsmenu's, bestaand uit drie, vier of vijf gangen. Je geeft aan wat je niet lust of waar je eventueel allergisch voor bent en geeft de kok verder de vrije hand.

Mark is geboren en getogen in De Koog. Hij leerde het vak bij gerenommeerde collega's, om in het voorjaar van 2018 een langgekoesterde droom uit te laten komen: de opening van een eigen restaurant.

Passie is gevestigd op de begane grond van Hotel Zeerust, maar iedereen is er welkom: hotelgast, Texelaar en toerist. Hoewel het dus nog niet zo lang bestaat, heeft Passie nu al de naam dat je er een avond lang lekker kunt tafelen en echt een avondje weg bent.

Restaurant Passie

Boodtlaan 5 De Koog

Tel. 06 51477636

www.passietexel.nl

Van onze partners

Afbeelding
Wandelen door de geschiedenis in Museum Waelstee 21 aug 2025, 09:00
Afbeelding
Veilig zwemmen in zee op Texel – zo herken en overwin je een mui 21 aug 2025, 08:22
Afbeelding
Ontdek de Waddenzee vanaf Oudeschild – TX44 cruises voor zeehonden, zonsondergangen en maritieme verhalen 20 aug 2025, 07:42